Kontakty & Sieć sprzedaży

 

Biuro Główne
ul. Topolowa 15
62-090 Rokietnica k/Poznania
centrala@donauchem.pl
tel.:  61 64 65 400
fax.: 61 64 65 428 


Dojazd
Bogdan Banaszczyk - Dyrektor Generalny


Joanna Bartosiak 
Dyrektor ds. Kredytów i Controllingu
j.bartosiak@donauchem.pl            tel.: 61 64 65 410


Adriana Wasielewska
Dyrektor ds. Administracyjnych
a.wasielewska@donauchem.pl      tel.: 61 64 65 419


Beata Żurawińska
Dyrektor ds. Jakości i Bezpieczeństwa
b.zurawinska@donauchem.pl        tel.: 22 272 39 80


 
Dział Zakupów
ul. Łubińska 12
05-532 Łubna
purchasing@donauchem.pl
tel.: 22 272 39 30 (branże spożywcze)
tel.: 22  272 39 40 (branże techniczne)
fax.: 22 272 39 10

 




 

 
Dyrektorzy Handlowi Anna Firak (przemysł spożywczy, farmaceutyczny i paszowy)
a.firak@donauchem.pl                  tel.: 22 549 92 14

Aneta Kowalik - Zastępca Dyrektora Handlowego
(przemysł spożywczy, farmaceutyczny i paszowy)
a.kowalik@donauchem.pl             tel.: 691 052 791


Kazimierz Kucia (branże techniczne)
k.kucia@donauchem.pl                tel.: 32 615 03 21

Ewelina Gierek-Wróbel - Zastępca Dyrektora Handlowego (branże techniczne)
e.gierek-wrobel@donauchem.pl   tel. 691 052 740

 
 
Menadżerowie Rozwoju Sprzedaży Krzysztof Kulczycki - Chemia Gospodarcza
k.kulczycki@donauchem.pl          tel.: 691 362 546

Paulina Ratajczak - Przemysł Spożywczy
p.ratajczak@donauchem.pl          tel.: 517 818 692

Szymon Krzyżan - Przemysł Paszowy
s.krzyzan@donauchem.pl             tel. 605 889 110

Magdalena Wegner - Pigmenty i rozpuszczalniki
m.wegner@donauchem.pl            tel. 691 052 861

Iryna Protsiv - Farby i systemy polimerowe
i.protsiv@donauchem.pl               tel. 669 610 210

 
Specjaliści ds. Sprzedaży i Doradztwa Technologicznego Monika Krzysztofińska - Chemia budowlana i systemy dociepleń
m.krzysztofinska@donauchem.pl  tel. 691 778 883

Agnieszka Kulbicka - Przemysł Kosmetyczny
a.kulbicka@donauchem.pl            tel. 513 030 988


 
Biura Regionalne:  
Region Zachodni - Poznań
ul. Topolowa 15, 62-090 Rokietnica
tel.: 61 64 65 400, fax.: 61 64 65 405 
poznan@donauchem.pl
 
Maciej Adamajtis - Dyrektor Regionalny
m.adamajtis@donauchem.pl

 
Region Środkowo-Wschodni - Warszawa
ul. Łubińska 12, 05-532 Łubna
tel.: 22 272 39 00, fax.: 22 272 39 10
warszawa@donauchem.pl

 
Adam Radecki - Dyrektor Regionalny
a.radecki@donauchem.pl

 
Region Kujawsko-Pomorski - Toruń
Głuchowo 25A, 87-140 Chełmża
tel.: 56 692 79 00, fax.: 56 692 79 09
torun1@donauchem.pl

 
Agata Dudzińska - Dyrektor Regionalny
a.dudzinska@donauchem.pl
 
Region Południowy - Jaworzno
ul.Chopina 110, 43-600 Jaworzno
tel. 32 615 03 21 fax 32 616 64 43
jaworzno@donauchem.pl

 
Sylwester Madejski - Dyrektor Regionalny
s.madejski@donauchem.pl

 
 

Biuro Handlowe w Zgierzu

ul.Twarda 3/5, 95-100 Zgierz
tel. 22 272 39 80, fax 22 272 39 85
zgierz@donauchem.pl

 
 
 
 

Przedstawiciele Lokalni

Przemysław Fedczyszyn - Szczecin
p.fedczyszyn@donauchem.pl
tel. 691 052 748           

Magdalena Sienkiewicz - Białystok
m.sienkiewicz@donauchem.pl
tel. 695 914 282           

Dominik Bulek - Wrocław (branże techniczne)
d.bulek@donauchem.pl
tel. 691 052 864            

Marek Łukaszczyk - Wrocław (branże spożywcze)
m.lukaszczyk@donauchem.pl  
tel. 691 770 164              

Dagmara Baranowska - Gdańsk (branże spożywcze)
d.baranowska@donauchem.pl
tel. 691 050 359              

Joanna Łacny - Gdańsk (branże techniczne)
j.lacny@donauchem.pl  
tel. 609 099 912












 
   

 

Wydruk artykułu/ strony