Wakaty

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje

Firma: Donauchem Polska Lokalizacja: Biuro Handlowe w Zgierzu
Zadania:
  • bieżące kontakty z klientami firmy,
  • przyjmowanie zamówień i fakturowanie,
  • kontrola należności,
  • organizowanie transportu,
  • zabezpieczanie stanów magazynowych.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub administrowania sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy.

Firma: Donauchem Polska Lokalizacja: Rokietnica
Zadania:
  • bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych i sprzedaży dla osób fizycznych na kasie fiskalnej,
  • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych,
  • kontrola kosztów,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i poprawności wprowadzonych danych,
  • archiwizacja dokumentów źródłowych,
  • kontrola i wyjaśnianie rozrachunków z odbiorcami,
  • wystawianie faktur dla pracowników i faktur wewnętrznych,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych i podróży służbowych,
  • bieżąca kontrola zmian w przepisach podatkowych,
  • wsparcie działu w codziennych obowiązkach.
Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej prowadzącej księgi rachunkowe,
  • praktyka w księgowaniu kosztów, wyciągów bankowych, raportów kasowych,
  • dobra znajomość  Excela.
  • znajomość przepisów CIT i VAT,
  • motywacja do nauki i podejmowania się nowych zagadnień,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych oraz skrupulatność i terminowość w wykonywaniu zadań.
Wydruk artykułu/ strony