O nas


Donauchem Polska Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowej grupy Donau Chemie, której początki sięgają 190 lat wstecz. Główna siedziba grupy znajduje się w Austrii, gdzie też zlokalizowane są trzy fabryki wytwarzające szereg wysokiej jakości produktów chemicznych. Swoją działalnością, obok Austrii i Polski, Donau Chemie obejmuje także Niemcy, Włochy, Węgry, Czechy, Słowację, Rumunię i USA .

Donauchem Polska jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surowców i półproduktów chemicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu np. spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, tekstylnym, metalowym, chemii gospodarczej, farbach i lakierach, poligrafii i wielu innych. Nasza sieć biur handlowych i magazynów oraz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych przedstawicieli handlowych i specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość obsługi.
 

Produkty oferowane przez Donauchem Polska pochodzą zarówno z fabryk należących do grupy Donau Chemie jak też od renomowanych producentów polskich i międzynarodowych.

Bezpieczeństwo, jakość i ochrona środowiska to trzy fundamentalne zasady Donauchem Polska, na których firma opiera swoje działania.

W 2022 roku obchodziliśmy jubileusz - 20-lecie firmy Donauchem Polska. Jesteśmy dumni z tych lat, dziękujemy naszym Pracownikom, Partnerom biznesowym i Klientom za zaufanie i możliwość rozwoju.

2023-10OCT-Polish_small-(1).png


Informacja o strategii podatkowej 2021-2022
Informacja o strategii podatkowej 2020-2021
Osoba kontaktowa
Donauchem Polska Sp. z.o.o. Biuro Główne ul.Topolowa 1562-090 Rokietnica k/Poznania, Poland
+48 61 842 93 49
+48 61 646 54 05
Wyślij maila
Wydruk artykułu/ strony