Przemysł Farmaceutyczny


W ofercie Donauchem Polska znajdziecie Państwo surowce przeznaczone dla producentów farmaceutycznych takich form leków jak syropy, maści i tabletki. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej pomagamy klientom w poszukiwaniu surowców farmaceutycznych oraz wspieramy na poszczególnych etapach procesu produkcji - od procesu rejestracji, poprzez wdrożenie do produkcji. Zapewniamy pełną dokumentację pozwalającą na zarejestrowanie produktów leczniczych.


Oferta Donauchem Polska dla przemysłu farmaceutycznego obejmuje następujące grupy produktów:
  • substancje pomocnicze (excipients) o jakości zgodnej z PhEur m.in. biel tytanowa, gliceryna, guma arabska, lanolina, olej parafinowy i wazelinowy, parafina, stearynian magnezu, sorbitol, wazelina i żelatyny.
  • kwas mlekowy i jego pochodne firmy Galactic.
  • naturalny kwas mlekowy używany jest od lat przez polskich producentów do produkcji mleczanu magnezu.
  • mleczan wapnia 5 hydrat w formie perełek stosowany zarówno przez producentów leków jak i do suplementów diety.
  • konserwanty firmy Sharon Lab. m.in. parabeny; Metylo, Etylo, Butylo i Propylo oraz ich mieszaniny
  • rozpuszczalniki i surowce do syntez chemicznych m.in. alkohol izopropylowy, aceton, octan etylu, metanol.

Producenci, których reprezentujemy mają wdrożone systemy jakości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami (GMP, ISO, FDA).

Szczegółowe informacje o produktach oferowanych przez Donauchem Polska dla branży farmaceutycznej znajdą Państwo w ofercie produktowej lub kontaktując się bezpośrednio z Menedżerem Rozwoju Sprzedaży dla Przemysłu Farmaceutycznego.
 
Wydruk artykułu/ strony