Donauchem Poland
 
HeaderImage

Kontakty & Sieć sprzedaży

 

Biuro Główne
ul. Topolowa 15
62-090 Rokietnica k/Poznania
centrala@donauchem.pl
tel.:  61 64 65 400
fax.: 61 64 65 428 


Dojazd
Dyrektor Generalny - Bogdan Banaszczyk


Dyrektor ds. Kredytów i Controllingu  - Joanna Bartosiak
j.bartosiak@donauchem.pl            tel.: 61 64 65 410


Dyrektor ds. Administracyjnych  -  Adriana Wasielewska
a.wasielewska@donauchem.pl      tel.: 61 64 65 419


Dyrektor ds. Jakości i Bezpieczeństwa Pracy - Beata Żurawińska
b.zurawinska@donauchem.pl        tel.: 42 717 15 25


 
Dział Zakupów
ul. Łubińska 12
05-532 Łubna
purchasing@donauchem.pl

Produkty spożywcze tel.: 22 272 39 30
Produkty techniczne tel.: 22 272 39 40 

 




 

 
Dyrektorzy Handlowi Anna Firak (przemysł spożywczy, farmaceutyczny i paszowy)
a.firak@donauchem.pl                  tel.: 22 549 92 14

Kazimierz Kucia (branże techniczne)
k.kucia@donauchem.pl                tel.: 32 615 03 21
 
Menedżerowie Rozwoju Sprzedaży Krzysztof Kulczycki - Chemia Gospodarcza
k.kulczycki@donauchem.pl          tel.: 691 362 546

Joanna Osińska - Przemysł Farmaceutyczny i Kosmetyczny
j.osinska@donauchem.pl             tel.: 513 030 988

Paulina Czarnecka - Przemysł Spożywczy
p.czarnecka@donauchem.pl        tel.: 517 818 692


Jan Urbaś - Farby, Lakiery, Chemia Budowlana
j.urbas@donauchem.pl                 tel.: 691 362 544

Ewelina Gierek-Wróbel - Przemysł Chemiczny i Tworzywa
e.gierek-wrobel@donauchem.pl   tel. 691 052 740
 
Biura Regionalne:  
Region Zachodni - Poznań
ul. Topolowa 15, 62-090 Rokietnica
tel.: 61 64 65 400, fax.: 61 64 65 405 
poznan@donauchem.pl
 
Maciej Adamajtis - Dyrektor Regionalny
m.adamajtis@donauchem.pl

 
Region Środkowo-Wschodni - Warszawa
ul. Łubińska 12, 05-532 Łubna
tel.: 22 272 39 00, fax.: 22 272 39 10
warszawa@donauchem.pl

 
Adam Radecki - Dyrektor Regionalny
a.radecki@donauchem.pl

 
Region Kujawsko-Pomorski - Toruń
Głuchowo 25A, 87-140 Chełmża
tel.: 56 692 79 00, fax.: 56 692 79 09
torun1@donauchem.pl

 
Agata Dudzińska - Dyrektor Regionalny
a.dudzinska@donauchem.pl
 
Region Centralny - Zgierz
ul.Sadowa 6/14, 95-100 Zgierz
tel.: 42 717 15 25, fax.: 42 717 15 34
zgierz@donauchem.pl
 
Małgorzata Leszczyńska - Dyrektor Regionalny
g.leszczynska@donauchem.pl
 
 
Region Południowy - Jaworzno
ul.Chopina 94, 43-600 Jaworzno
tel.: 32 615 03 21, fax.: 32 616 64 43
jaworzno@donauchem.pl
 
Sylwester Madejski - Dyrektor Regionalny
s.madejski@donauchem.pl
 
 
 

Przedstawiciele Lokalni

Przemysław Fedczyszyn - Szczecin (branże techniczne)
p.fedczyszyn@donauchem.pl
tel. 691 052 748            fax 61 64 65 405

Robert Piątek - Szczecin (branże spożywcze)
r.piatek@donauchem.pl
tel. 663 670 270            fax 61 64 65 405

Dominik Bulek - Wrocław (branże techniczne)
d.bulek@donauchem.pl
tel. 691 052 864             fax 32 616 64 43

Marek Łukaszczyk - Wrocław (branże spożywcze)
m.lukaszczyk@donauchem.pl  
tel. 691 770 164               fax 32 616 64 43

Dagmara Baranowska - Gdańsk
d.baranowska@donauchem.pl
tel. 691 050 359               fax 56 657 14 45  

Iryna Protsiv - Rzeszów
i.protsiv@donauchem.pl 
tel. 669 610 210               fax 32 616 64 43










 
   

 

Narzędzia & Informacje do artykułu
Wyszukiwanie produktu
Zamknij
Wskazówka: przeglądanie szczegółowe zawartości strony i listy produktów.

Wskazówka: z podanej listy wybierz branżę.

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.