Donauchem Poland

HeaderImage

Wakaty

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje

+ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (REF. PH/JAW) Firma: Donauchem Polska Lokalizacja: Biuro Handlowe w Jaworznie, obsługiwany teren: woj. śląskie i małopolskie
Zadania:
  • profesjonalna obsługa klientów z różnych branży produkcji przemysłowej, przede wszystkim z przemysłu spożywczego,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,
  • sporządzanie określonej standardami dokumentacji sprzedażowej,
  • raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych różnych branż przemysłu,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy.
Narzędzia & Informacje do artykułu
Wyszukiwanie produktu
Zamknij
Wskazówka: przeglądanie szczegółowe zawartości strony i listy produktów.

Wskazówka: z podanej listy wybierz branżę.